Kodėl mes ?

8 priežastys pasitikėti mūsų kompanija

  • Saugus paėmimas visoje Lietuvoje 0 €
  • Profesionali diagnostika 0 €
  • Pasitenkinimo garantija 90 dienų

1

Žmogus ir jo gyvenimo komfortas. Tai priežastis, dėl ko stengiamės. Pažadame padėti žmonėms IŠSPRĘSTI jų problemas ir tai daryti nežiūrint į nieką.

2

Mums patinka iššūkiai. Todėl džiaugiamės kiekvienąkart išsprendę naują problemą, kuri iki tol per 10 metų buvo iki mūsų suvokimo ribų. Tai mus veda į priekį.

 

3

12 metų patirtis kavos srityje. Mes ne tik ŽINOME, bet ir TURIME tai, ko reikia šiuolaikiniam kavos vartotojui, vertinančiam laiką ir teisingą kainos/ kokybės santykį.

 

4

Daugiau kaip 5000 mūsų paslaugomis pasitikinčių, mus rekomenduojančių klientų (suremontuotų, parduotų, aptarnaujamų kavos aparatų).

 

5

Specializacija remontuojant automatinius kavos aparatus mus išskiria iš kitų įvairių buitinės technikos meistrų.

 

6

Tik Enjoy dirbtuvių klientai gauna privilegiją pasinaudoti 6 mėn. garantija pakeistoms originalioms detalėms.

 

7

Esame pirmi Lietuvoje, pasiūlę klientams komiso ir kavos aparato keitimo į naują paslaugas.

8

Enjoy espreso serviso turtas – patyrę, savo darbą mylintys meistrai, pasiruošę padaryti viską, kad rezultatas kavos puodelyje ir vėl nustebintų. 

Užsakymams padarytiems antradienį iki 18 val. pakaitinis kavos aparatas - nemokamai!

Atsiliepimai apie mūsų darbą

Na suremontavo gretai, palyginus su kita taisykla kuri tik detales siųstis žadejo apie 2 savaites. Pieno putų kapucino late mano aparatas nebedarė, bet dabar puikiai veikia . Dar kavos gavau skanios dovanu po remonto. Tai negaliu skųstis, galiu tik gerai atsiliepti apie Enjoy remonta.

Ed Kaac

Facebook.

Geriausias aptarnavimas! Visada pavaišins skaniu puodeliu kavos. Tiesiog Enjoy

Oksana Arbačiauskaitė

Facebook.

Po to, kai įvesite savo telefono numerį į kontaktų formą, su jumis susisieks mūsų serviso atstovas, kuris padės susitarti dėl kavos aparato paėmimo ar priėmimo į servisą laiko.

Pagal atskirą susitarimą pas jus atvažiuos ENJOY espreso serviso atstovas, kuris apžiūrės kavos aparatą. Jeigu įmanoma, remontas bus atliktas vietoje, kitu atveju meistras pasiims kavos aparatą ir paliks jums pakaitinį. 

Po remonto mūsų atstovas gražins jums veikiantį aparatą, kurio veikimu rūpinsimės net 90 dienų.

Po skambučio ENJOY serviso atstovas nedelsiant perduoda jūsų adresą meistrui, kuris visada pasiruošęs atskubėti į pagalbą. 

Šiu metu mūsų atvykimo rekordas yra 19 minučių po  skambučio.

Jeigu kavos aparatas gali būti pataisytas vietoje, remontas trunka nuo 25 min iki 2.5 val, priklausomai nuo gedimo sudėtingumo. Jeigu aparatas negali būti pataisytas vietoje, meistras patikslina taisymo laiką.

Po remonto gausite 90 pasitenkinimo garantiją suteiktai paslaugai. Taip pat galimybę gauti profilaktinę apžiūrą, kad sustabdyti galimus gedimus, dar jiems nepasirodžius. Nuo šiol ENJOY espreso serviso klientai taip pat gauna 180 dienų garantiją pakeistoms originalioms detalėms.

Meistro išvažiavimas ir diagnostika remonto atveju jums nekainuos nieko. Gedimo pašalinimo kaina priklauso nuo sudėtingumo. Apytikslias kainas galite sužinoti e-svetainės viršuje, dar tiksliau gali pasakyti ENJOY espreso serviso atstovas.

Dirbame su šiais prekių ženklais.

expobar_400x250

Kaip susisiekti ?

Paskambinkite

Spauskite čia kad pamatyti telefono numerį.

Užeikite kavos

Spauskite čia kad pamatyti kaip mus rasti.

Užsakykite internetu

Spauskite čia kad užpildyti užsakymo formą.